• Ana Sayfa |
  • shop |
  • FTTH Aracı RY3100C 850/1310/1550nm Işık Optik Lazer Kaynağı Fiber Optik ücretsiz nakliye

FTTH Aracı RY3100C 850/1310/1550nm Işık Optik Lazer Kaynağı Fiber Optik ücretsiz nakliye

  • (0 Değerlendirmeler)
Stokta var

Etiketler: Ucuz FTTH Aracı RY3100C 850/1310/1550nm Işık Optik Lazer Kaynağı Fiber Optik ücretsiz nakliye, Yüksek Kalite FTTH Aracı RY3100C 850/1310/1550nm Işık Optik Lazer Kaynağı Fiber Optik ücretsiz nakliye, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 8cm (5.91in x 3.94in x 3.15in)
₺537.74
Adet: Sepete ekle


açıklama
RY-LS300 optik ışık kaynağı sağlayabilir 1 4 özel gereksinimlerini karşılamak için çıkış dalga boylarını için, 650nm kırmızı kaynağı ve dahil 1310/1550nm dalga boyları için tek modlu fiber veya 850/1300nm dalga boyları için modlu fiber, yanı sıra diğer dalga boylarında müşteri ihtiyaçlarına göre. RY-PM-300 optik güç ölçer ile birlikte, bu fiber optik ağ karakterizasyonu için mükemmel bir çözümdür.
özellikler
1 ~ 4 çıkış dalga boylarını sağlar hangi müşterilerin ihtiyaçlarına göre isteğe bağlı olabilir
CW, 650nm de 2Hz modülasyon çıkışı, ve CW, 270Hz, 1 KHz, 2 KHz
diğer dalga boylarında modülasyon çıkışı.
yüksek çıkış gücü kararlılığı
kararlı çıkış dalga boyu
aydınlatmalı LCD ekran gece operasyonu destekler
kompakt boyutu ve iyi görünüm
büyük LCD, kolay kullanım
uygulamalar
Telekom bakım
bakım CATV
optik lifler Test Laboratuvarı
diğer Fiber Optik Ölçümleri


  • Model Numarası: RY3100C
  • Marka Adı: AUA
  • Name: Fiber Optic Equipments

Değerlendirmeler

Yorum Yap

Değerlendirmenizi yazın!:

Ad:

Eposta:

İlgili ürünler

KELUSHI Kırmızı Işık Kaynağı Fiber Optik Kablo Test Cihazı 20 mW Görsel Hata Bulucu FTTH CATV Optik Aletler kalem Tipi Görsel Hata Bulucu 20 mW Fiber Optik Kablo Test Cihazı Metre 650nm CATV Için parametreler: tipi: 20 mW dalgaboyu: 650nm ± 20nm çıkış gücü: fazla 20 mw dinamik Mesafe: az 20 km bağlayıcı: 2.5mm Evrensel commector ambalaj Boyutu:
₺76.04
Ücretsiz Kargo EPON FTTH 2.0mm 1x8 ABS Kutusu Modülü Tipi 1.2 M LC/UPC Konnektörü Fiber Optik PLC Splitter ücretsiz kargo EPON FTTH 2.0mm 1x8 abs kutusu modül tipi 1.2m lc/upc konektörü fiber optik plc splitter özellikleri *excellent mekanik, küçük boyutu *high güvenilirlik *low ekleme kaybı ve düşük polarizasyon bağımlı kaybı *high kanal sayısı *excellent çevre istikrar ve yaygın olarak kullanılan uygulamaları *fttx
₺119.44
Ücretsiz kargo 18 kanal çift fiber SMF-28e fiber 0.9mm gevşek tüp 1 m fiber uzunluğu ile lc/pc bağlayıcı dwdm mux demux ücretsiz kargo 18 kanal çift fiber SMF-28e fiber 0.9mm gevşek tüp 1 m fiber uzunluğu ile lc/pc bağlayıcı dwdm mux demux DWDM çoklu-kanal multiplexer/demultiplexer (Mux/DeMux) modülleri mevcuttur on İTÜ kanal aralığı 100 GHz. onlar düşük kaybı göstermek, sıcaklık herhangi sistemi uygulama insensitivity ve güvenilir performans.
₺9 766.20